Lolita Orospu Numaraları ile Sıcak Dakikalar

Hayatıma anlam katmak istediğim dönemde orospu numaraları ile karşılaştım. Çok kötü ve yalnız kaldığım bir dönemden geçiyordum. Hayat artık çok sıkıcı ve bunaltıcı gelmeye başlamıştı. Beni anlayan, benimle sıkılmadan sohbet edebileceğim birilerine ihtiyacım vardı. Maalesef etrafımda benim istediğim gibi kimse yoktu. Herkes kendi derdine dalmıştı ve kimse kimseyi umursamıyordu.  bu yüzden bende hayatıma bir renk arayışı içerisine girdim. Zaten sohbet bayanlarını daha önceden arkadaş çevremden duymuştum.
Çok iyi bir dinleyici olduklarını, insana çok güzel bir arkadaş olduklarını ve eğer istenirse erotik sohbet partneri bile oldukları anlatılıyordu. bu bir erkek için gerçektende bulunmaz bir nimetti, gerçekten bizlere sunulmuş çok iyi bir fırsat. Orospu Numaraları biz her zaman hayatımızda bizi çok önemseyen, bizi çok mutlu edecek hiç moralimizi bozmayacak dırdır yapmayacak ve bize çok zevkli zamanlar yaşatacak bayanların olmasını istiyoruz. Ne yazık ki özel hayatımızda sevgili olduğumuz bayanlarla aramızda ki diyalog hiçbir zaman bu şekilde olmuyor. Yani en azından bu durum benim hayatımda böyleydi. Orospu Numaraları çok uzun süreli bir ilişkim vardı ve bu ilişki benim açımdan çok yorucu geçti. Çok bunaltan,Orospu Numaraları
sürekli dırdır yapan, beni çok yoran bir kız arkadaşım vardı. Genellikle ilişkide benim neler beklediğim değil de kendisinin bekledikleri onun için daha önemliydi ve bu durum beni giderek ilişkimden hatta bayanlardan bile soğutuyordu. Orospu Numaraları zaten en sonunda da daha fazla dayanamadım ve ilişkimi kendimi daha fazla yıpratmak istemediğim bir anda noktaladım. Orospu Numaraları artık hayatıma daha renkli daha eğlenceli, daha huzurlu ve daha mutlu bir şekilde devam etmek istiyordum. Orospu Numaraları daha önceden arkadaş ortamımda çok bahsedilen sohbet numaralarında sohbet eden bayanların çok keyifli ve çok enerjik bayanlar olduğunu duymuştum. Her ne kadar ilişkimden dolayı bayanlardan soğumuş olsam da yine de bir erkek olarak bir bayana ihtiyaç duyuyordum. Bu bazen sohbet etmek için olabiliyordu bazen de cinsel isteklerimi bastırmak amaçlı oluyordu.
Ben de en sonunda artık hayatıma bir sohbet bayanı almaya karar verdim. Bilgisayarımın başına oturarak sohbet numaraları için hazırlanan siteye girdim ve zaten siteye girdiğim an sohbet bayanlarını gördüğümde çok büyük heyecan duymaya başladım. Daha fazla vakit kaybetmek istemeyerek içlerinden çok beğendiğim sohbet bayanının numarasından hemen sohbete başlamak için aradım. Gerçekten de bayanların fotoğraflarını gördükten sonra onlarla hemen sohbete başlamak için çok heyecanlanmıştım. Ben numarayı çevirip sohbet bayanını aradığımda telefonu çok samimi bir şekilde açtı. Sohbet bayanı ile çok güzel bir sohbete başladık. Gerçektende anlatıldığı gibi bize çok yakın davranan bizi rahatlatmaya çalışan ve bizi sürekli mutlu etmeye çalışan bayanlardı. Sohbet bayanları sayesinde artık bayanlara bakış açım çok değişti ve hayatıma çok mutluluk kattılar.
Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>